Program od utorka, 7. do nedelje, 12. oktobra

Utorak, 7. oktobar
18:00 Na izložbi sa Lukom Knežević – Strikom i Borisom Lukićem
Muzej grada Beograda

 
Sreda, 8. oktobar
17:00 Filmski program: Stvari koje se ponovo pojavljuju
Autor programa: Goran Petrović
Zachary Formwalt (Zahari Formvalt), Through a Fine Screen, 2010, 20’30’’
Sophie Hamacher (Sofi Hamaker), Self Portrait, 2010, 9 ’
Sarah Vanagt (Sara Vanaht), Elevage de poussière / Dust Breeding, 2013, 47’
Raed Yassin (Raed Jasin), The New Film, 2008, 12’
Phil Collins (Fil Kolins), Marxism Today (prologue), 2010, 35’
Clemens von Wedemeyer (Klemens von Vedemejer), The Fourth Wall: Found Footage, 2008-2009, 31’
Benj Gerdes (Bendž Gerds), Intelligence Failures: Minutes 39-54, 2003, 7’
Muzej grada Beograda

 
Petak, 10. oktobar
20:00 Otvaranje izložbe u saradnji sa Uličnom galerijom
Svakodnevne slike, Bratislav Milenković
Izložba traje do 23. oktobra
Ulična galerija, Bezistan, pešački prolaz između Trga Nikole Pašića i Nušićeve ulice

 

 

Subota, 11. oktobar
13:00 Vođenje kroz izložbu
14:00 Dečji klub Muzeja grada Beograda, Stvari koje ne nestaju, kreativna radionica

Radionica je besplatna i namenjena je uzrastu od 11 do 14 godina (V – VIII razred)
Obavezno prijavlјivanje na decji.klub@mgb.org.rs ili na tel. 060/500 51 36
Radionicu vode Ivana Bogićević Leko i kustosi Muzeja grada Beograda.
Muzej grada Beograda

 

 

Nedelјa, 12. oktobar
13:00 Vođenje kroz izložbu
Muzej grada Beograda

  • ALEKSI-MESKIŠVILI Ketuta
  • BALADI Lara
  • BLANK Andreas
  • BORGERMANS Hilde
  • BOŽANIĆ Antonia
  • DESTIL MARKOVIĆ Milovan
  • DRAŠKOVIĆ BOČKOV Kristina
  • EDEFALK Sesilija
  • EFEMERKI Jasna DMITROVSKA + Dragana ZAREVSKA
  • EKIDŽI Nezaket i ŠAHAR Markus
  • FAJFRIĆ Bojan
  • FILIPS Suzan
  • FUDONG Jang
  • HAN Mariana
  • HOLCER Dženi
  • HUŠMAN Ana
  • IKEMURA Leiko
  • ILIĆ Siniša
  • IVKOVIĆ Ivana
  • JANIČIĆ Tadija
  • JUHANSON Peter
  • k.r.u.ž.o.k
  • KARAMUSTAFA Gulsun
  • KENTRIDŽ Vilijam
  • KLOC Franciska
  • KOVAČ Irena
  • KRIPENDORF Dejvid
  • LEVANDOVSKI Via
  • Lorens Dženet
  • MAKSIMOVA Natali
  • MARKOVIĆ Dejan
  • MELHUS Bjørn
  • MILADINOVIĆ Anuk
  • MILAK Radenko
  • MILISAVLJEVIĆ Olga
  • MOFAT Trejsi
  • NIKOLIĆ Nemanja
  • PERIĆ Vladimir i Milica
  • PIROGOVA Saša
  • RADULOVIĆ Siniša
  • RAEDLE Rena & JEREMIĆ Vladan
  • REINHARD Aurora
  • RUBIKU Anilјa
  • SELANDER Lina
  • ŠIROKI Asako
  • SJUN Sun
  • SKOKO Snežana
  • SOLAKOV Dimitar
  • STANOJEVIĆ Jovanka
  • TOMIĆ Miloš
  • TRPKOVIĆ Jelena
  • VASILEVA Mariana
  • VEPREVA Anastasia
  • VUČIĆEVIĆ Dejana
  • ĐURĐEVIĆ Biljana