Program od utorka, 23. do nedelje 28. septembra

Prostor: Muzej grada Beograda, Resavska 40b

 

Utorak, 23. septembar
18:00 – Na izložbi sa Predragom Terzićem i Jelenom Martom Glišić

 
Sreda, 24. septembar
17:00 – Filmski program: Stvari koje se ponovo pojavljuju
Autor programa: Goran Petrović
Klemens von Vedemejer, The Fourth Wall: Found Footage, 2008-2009, 31’
Zahari Formvalt, Through a Fine Screen, 2010, 20’30’’
Raed Jasin, The New Film, 2008, 12’
Sara Vanaht, Elevage de poussière / Dust Breeding, 2013, 47’
Fil Kolins, Marxism Today (prologue), 2010, 35’
Bendž Gerds, Intelligence Failures: Minutes 39-54, 2003, 7’
Sofi Hamaker, Self Portrait, 2010, 9 ’

 
Subota, 27. septembar
13:00 – Vođenje kroz izložbu
18:00 – Hidden Track, tura u saradnji sa festivalom B_Tour

 

Nedelјa, 28. septembar
13:00 – Vođenje kroz izložbu
13:00 – 16:00 ARTEDU: Oktobarski salon 2014

  • ALEKSI-MESKIŠVILI Ketuta
  • BALADI Lara
  • BLANK Andreas
  • BORGERMANS Hilde
  • BOŽANIĆ Antonia
  • DESTIL MARKOVIĆ Milovan
  • DRAŠKOVIĆ BOČKOV Kristina
  • EDEFALK Sesilija
  • EFEMERKI Jasna DMITROVSKA + Dragana ZAREVSKA
  • EKIDŽI Nezaket i ŠAHAR Markus
  • FAJFRIĆ Bojan
  • FILIPS Suzan
  • FUDONG Jang
  • HAN Mariana
  • HOLCER Dženi
  • HUŠMAN Ana
  • IKEMURA Leiko
  • ILIĆ Siniša
  • IVKOVIĆ Ivana
  • JANIČIĆ Tadija
  • JUHANSON Peter
  • k.r.u.ž.o.k
  • KARAMUSTAFA Gulsun
  • KENTRIDŽ Vilijam
  • KLOC Franciska
  • KOVAČ Irena
  • KRIPENDORF Dejvid
  • LEVANDOVSKI Via
  • Lorens Dženet
  • MAKSIMOVA Natali
  • MARKOVIĆ Dejan
  • MELHUS Bjørn
  • MILADINOVIĆ Anuk
  • MILAK Radenko
  • MILISAVLJEVIĆ Olga
  • MOFAT Trejsi
  • NIKOLIĆ Nemanja
  • PERIĆ Vladimir i Milica
  • PIROGOVA Saša
  • RADULOVIĆ Siniša
  • RAEDLE Rena & JEREMIĆ Vladan
  • REINHARD Aurora
  • RUBIKU Anilјa
  • SELANDER Lina
  • ŠIROKI Asako
  • SJUN Sun
  • SKOKO Snežana
  • SOLAKOV Dimitar
  • STANOJEVIĆ Jovanka
  • TOMIĆ Miloš
  • TRPKOVIĆ Jelena
  • VASILEVA Mariana
  • VEPREVA Anastasia
  • VUČIĆEVIĆ Dejana
  • ĐURĐEVIĆ Biljana