Програм од уторка, 7. до недеље, 12. октобра

Уторак, 7. октобар
18:00 На изложби са Луком Кнежевић-Стриком и Борисом Лукићем
Музеј града Београда

 

 

Среда, 8. октобар
17:00 Филмски програм: Ствари које се поново појављују
Аутор програма: Горан Петровић
Захари Формвалт, Through a Fine Screen, 2010, 20’30’’
Софи Хамакер, Self Portrait, 2010, 9 ’
Сара Ванахт, Elevage de poussière / Dust Breeding, 2013, 47’
Раед Јасин, The New Film, 2008, 12’
Фил Колинс, Marxism Today (prologue), 2010, 35’
Клеменс вон Ведемејер, Тhe Fourth Wall: Found Footage, 2008-2009, 31’
Бенџ Гердс, Intelligence Failures: Minutes 39-54, 2003, 7’
Музеј града Београда

 

 

Петак, 10. октобар
20:00 Отварање изложбе у сарадњи са Уличном галеријом
Свакодневне слике, Братислав Миленковић
Изложба траје до 23. октобра
Улична галерија, Безистан, пешачки пролаз између Трга Николе Пашића и Нушићеве

 

 

Субота, 11. октобар
13:00 Вођење кроз изложбу
14:00 Дечји клуб Музеја града Београда, Ствари које не нестају, креативна радионица
Радионица је бесплатна и намењена је узрасту од 11 до 14 година (V – VIII разред)
Обавезно пријављивање на decji.klub@mgb.org.rs или на тел. 060/500 51 36
Радионицу воде Ивана Богићевић Леко и кустоси Музеја града Београда.
Музеј града Београда

 
Недеља, 12. октобар
13:00 Вођење кроз изложбу
Музеј града Београда

  • ЂУРЂЕВИЋ Биљана
  • ЈАНИЧИЋ Тадија
  • ЈУХАНСОН Петер
  • АЛЕКСИ-МЕСКИШВИЛИ Кетута
  • БАЛАДИ Лара
  • БЛАНК Андреас
  • БОЖАНИЋ Антониа
  • БОРГЕРМАНС Хилде
  • ВАСИЛЕВА Маријана
  • ВЕПРЕВА Анастасија
  • ВУЧИЋЕВИЋ Дејана
  • ДЕСТИЛ МАРКОВИЋ Милован
  • ДЕСТИЛ МАРКОВИЋ Милован
  • ДРАШКОВИЋ БОЧКОВ Кристина
  • ЕДЕФАЛК Сесилија
  • ЕКИЏИ Незакет и ШАХАР Маркус
  • ЕФЕМЕРКИ Јасна ДМИТРОВСКА + Драгана ЗАРЕВСКА
  • ИВКОВИЋ Ивана
  • ИКЕМУРА Леико
  • ИЛИЋ Синиша
  • к.р.у.ж.o.к
  • КАНДЛ Јохана
  • КАРАМУСТАФА Гулсун
  • КЕНТРИЏ Вилијам
  • КЛОЦ Франциска
  • КОВАЧ Ирена
  • КРИПЕНДОРФ Дејвид
  • ЛЕВАНДОВСКИ Виа
  • ЛИДЕМАН Сара
  • ЛОРЕНС Џенет
  • МАКСИМОВА Натали
  • МАРКОВИЋ Дејан
  • МЕЛХУС Бјорн
  • МИЛАДИНОВИЋ Анук
  • МИЛАК Раденко
  • МИЛИСАВЉЕВИЋ Олга
  • МОФАТ Трејси
  • НИКОЛИЋ Немања
  • ПЕРИЋ Владимир и Милица
  • ПИРОГОВА Саша
  • РАЈНХАРД Аурора
  • РАЈНХАРД Аурора
  • РАДЛЕ Рена и ЈЕРЕМИЋ Владан
  • РАДУЛОВИЋ Синиша
  • РУБИКУ Аниља
  • СЈУН Сун
  • САВАДОВ Арсен
  • СЕЛАНДЕР Лина
  • СОЛАКОВ Димитар
  • СТАНОЈЕВИЋ Јованка
  • ТОМИЋ Милош
  • ТРПКОВИЋ Јелена
  • ФАЈФРИЋ Бојан
  • Филипс Сузан
  • ФУДОНГ Јанг
  • ХАН Маријана
  • ХОЛЦЕР Џени
  • ХУШМАН Ана
  • ЧЕКИЋ Јован
  • ШИРОКИ Асако
  • ШМАЛЕ Тони